Select Page

Wiadomości TVP Powiedziały Niewygodną Prawdę o Islamie w Europie.

Wiadomości TVP Powiedziały Niewygodną Prawdę o Islamie w Europie.

Po serii mocnych wypowiedzi przedstawicieli rządu sprzeciwiających się islamizacji Europy także Telewizja Publiczna zdecydowała się zabrać jasne stanowisko w sprawie.

Po serii zamachów w Wielkiej Brytanii opublikowany został celny materiał wiążący niedawne zamachy z muzułmańskimi imigrantami (w różnych pokoleniach), a także oskarżył Islam o „inwazję kulturalną” na Europę. W materiale powiedziano wprost, iż nasilenie islamskich ataków terrorystycznych to wynik Ramadanu, w którym to według publicznego oświadczenia rzecznika tzw. państwa islamskiego (napisane z małej litery celowo), wszystkie zasługi wyznawcom liczone będą 1000 bardziej. A że według tej organizacji mordowanie niewinnych ludzi to zasługa …. .

Ważniejsze jednak było pokazanie wpływu przyjmowania islamskich uchodźców na codziennie życie mieszkańców Europy Zachodniej. Widzieliśmy muzułmanów demolujących sklep, gdyż sprzedawał alkohol w Ramadan lub atakujących nożem parę wychodzącą ze sklepu ze zgrzewką alkoholu. Omówione zostały też przypadki napadów i zabójstw. Wszystkie je jednoznacznie powiązano z islamizacją Europy, bezmyślną i ślepą tolerancją oraz ideą „multikulturalizmu”. Czyli powiedziano to co w internecie mówi się głośno od dawna.

Nic dziwnego, że internet oszalał ze szczęścia.

Popularny vloger – Krzysztof „Ator” Woźniak umieścił reupload materiału na swoim fanpage’u „Wideoprezentacje”. Ten w krótkim czasie uzyskał ponad MILION odsłon, prawe 20.000 lajków i niemal 10.000 udostępnień. W komentarzach pełno jest zaś wyrazów zachwytu za to, że redakcja TVP odważyła się „powiedzieć jak jest”

TVP mówi jak jest

TVP przestało się patyczkować.Takiego materiału o tzw. uchodźcach jeszcze nie widział świat.Vlog: https://youtu.be/dGsUnubHYzk

Posted by Wideoprezentacje on Samstag, 10. Juni 2017

Sam Krzysztof mimo, że również nie szczędził pochwał redakcji TVP to jednak znalazł kilka nieścisłości. Zdaniem Atora lista przyczyn oraz „środków zaradczych” zaprezentowana w telewizyjnym materiale są niepełne. Vloger nagrał więc własny materiał, w którym jako jedną (z wielu) z przyczyn islamizacji Europy wskazał rozbudowany system socjalny. Zdaniem Atora problemu nie da się też rozwiązać bez rezygnacji z „rozbudowanego socjalu”.

Warto w tym miejscu dodać, że zdaniem Krzysztofa Europa niestety znajduje się na kolanach.

Docenia on jednak postawę premier Beaty Szydło w sprawie tzw. uchodźców (choć w wielu materiałach nie szczędzi PISowi krytyki)

About The Author

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
14 × 2 =


Warsaw
13°
Partly Cloudy
06:2218:34 CEST
SatSunMon
18/11°C
16/9°C
13/5°C