Select Page

PRZYMUSOWE LEKCJE ARABSKIEGO W POLSCE

PRZYMUSOWE LEKCJE ARABSKIEGO W POLSCE

Jak donosi Fakt już niedługo polskie dzieci czekać może OBOWIĄZKOWA nauka języka arabskiego.

W dodatku w ramach zajęć szkolnych, więc dzieci sprzeciwiające się temu przymusowi będą nieprzepuszczane do następnej klasy.

Oczywiście wszystko dla dobra tzw. uchodźców po to by mogli lepiej zintegrować się z naszym społeczeństwem.

Oczywisty fakt, iż w oczywisty sposób do ludzie PRAGNĄCY SIĘ ZINTEGROWAĆ powinni uczyć się języka kraju do którego przyjeżdżają, nie jest tu w ogóle brany pod uwagę. Podobnie jak wiele innych oczywistości dotyczących obecnej sytuacji międzynarodowej potocznie zwanej „kryzysem uchodźczym”.

Nowy pomysł, w dobie nagonki na Polskę w Unii Europejskiej może niestety zostać wprowadzony w życie. Zwłaszcza, że narodził się w głowie v-ce przewodniczącego Parlamentu Europejskiego – Bogusława Liberadzkiego. Polskie nazwisko nie jest tu przypadkowe. Człowiek ten dostał się bowiem do Europarlamentu z list Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Brak jest informacji czy w swoim pomyśle ma wsparcie SLD, ale wobec braku wyraźnego odcięcia się polityków lewicy założyć należy że tak.

Sprawę doskonale podsumował znany vloger – Krzysztof „Ator” Woźniak, który ponadto doszukał się całej masy nieścisłości i sprzeczności. Począwszy od oczywistej, iż absurdem jest by całe pokolenie uczyło się języka ze względu kilkutysięczną rzeszę przybyszów. Oczywistym w tym wypadku staje się pytanie ilu tych ludzi ma być tak naprawdę sprowadzonych na teren rzeczpospolitej. Jeszcze trafniejszy wydaje się wniosek, że skoro to nasze dzieci mają uczyć się języka arabskiego, a nie tzw. uchodźcy Polskiego, to znaczy że zmuszający nas do ich przyjęcia Z GÓRY ZAKŁADAJĄ, że grupa ta nie zamierza się z nami integrować, ani nawet uczyć języka. W przeciwnym wypadku dokładanie godzin do i tak już przeładowanego programu nauczania naszych dzieci, nie miałoby sensu. Krzysztof podnosi także, nauka języka nigdy nie odbywa się w oderwaniu od poznawania kultury i obyczajów społeczności się nim posługującej. Dlatego też, zdaniem Atora, wyjątkowo ważne jest by to tzw. uchodźcy uczyli się Polskiego.

Po więcej, często jeszcze trafniejszych spostrzeżeń, warto obejrzeć materiał Atora

 

Prawda, że bulwersujące? Choć po pomyśle, iż Polacy mogą ginąć dla dobra tzw. uchodźców nic nie powinno już nas zaskakiwać.

Czytaj więcej: http://5wladza.pl/2017/05/zabijanie-polakow-dobre-jezeli-ratujesz-uchodzcow/

Źródło: https://www.youtube.com/wideoprezentacje

About The Author

1 Comment

  1. Ewa4032

    Bardzo ciekawe podejście. Czasami warto zastanowić się głębiej nad rzeczami, które nas otaczają. Można wyciągnąć bardzo ciekawe wnioski, a jednocześnie odnaleźć drugie dno sprawy.

    Odpowiedz

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warsaw
10°
Fair
07:1017:30 CEST
SatSunMon
13/3°C
13/2°C
13/3°C