Select Page

Polski Kierowca w Calais Spłonął Żywcem przez Uchodźców

Polski Kierowca w Calais Spłonął Żywcem przez Uchodźców

W nocy z poniedziałku na wtorek kierowca Polskiego busa padł ofiarą skrajnej poprawności politycznej i skrajnej idei Multikulti, która w praktyce pozwala wielu grupom robić CO CHCĄ na terenie niektórych krajów zachodniej Europy. Włącznie z budowaniem zapór drogowych, które maja na celu zmuszenie kierowcy do zatrzymania się. Następnie po zastraszeniu kierowcy lub bez jego wiedzy do ciężarowni przedostają się tzw. uchodźcy mający za nic zdrowie i życie kierowcy oraz majątek filmy transportowej. A wszystko w celu nielegalnego dostania się do Wielkiej Brytanii, gdzie obowiązują wyższe świadczenia społeczne niż we Francji. Czyli nie robiąc nic można lepiej żyć na koszt podatników, a więc ciężko pracujących osób, którym zabiera się lwią część tego co zarobią m.in. po to by utrzymywać taki właśnie osoby – choć oczywiście nie tylko.

W nocy z poniedziałku na wtorek ofiarą takiej własnie zapory padł kierowca polskiego busa. Zapora wymusiła na kierowcach 3 ciężarówek nagłe hamowanie. Jadący za nimi Polak nie zdążył wyhamować i uderzył w ciężarówkę popularnie zwaną TIRem. Bus Polaka stanął w płomieniach, a on sam spłonął żywcem.

W czasie męczarni Polaka tzw. uchodźcy nie próbowali mu pomóc. Włamywali się to pozostałych pojazdów. Przybyła niedługo francuska policja znalazła, aż 9 Erytrejczyków chowających się w pozostałych pojazdach. Zapewne mieli nadzieję w ten sposób przedostać się do Wielkiej Brytanii, gdzie obowiązują wyższe przywileje socjalne (choć te francuskie i tak już są wysokie).

Sytuacja jest tym bardziej bulwersująca, że tzw. uchodźcy grasujący w rejonie  Calais mieli i mają wsparcie licznych organizacji pozarządowych, które np. SĄDOWNIE obaliły rządowy zakaz o wspieraniu tamtejszych tzw. uchodźców poprzez dokarmianie ich (Ludzie ci mają pomoc materialną w obozach dla uchodźców. Jeśli nie będą z nich uciekać nie potrzebują wsparcia).

Problem Calais ciągnie się już kilka lat i wiąże z dramatem polskiego sportowca Mariusza Pudziana Pudzianowskiego. Pudzian jest właścicielem firmy transportowej. Około półtora roku temu zapowiedział publicznie, że będzie bronił swoich kierowców i mienia. Za to jednak z polskich organizacji pozarządowych złożyła zawiadomienie do prokuratury PRZECIW PUDZIANOWI. Na szczęście prokuratura odmówiła wszczęcia śledztwa.

Więcej

I jak w tym momencie nie zgodzić się z przesłaniem płynącym z vloga popularnego vlogera – Krzysztofa „Atora” Woźniaka?

\

Komentarz Krzysztofa do bieżącej sytuacji – bardzo trafny.

About The Author

1 Comment

  1. Bazyli7590

    Czy ktoś ma inne pomysły podjęcia tematu?

    Odpowiedz

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warsaw
10°
Mostly Cloudy
07:1017:30 CEST
SatSunMon
12/3°C
13/2°C
13/3°C