Select Page

Platforma Obywatelska Sprowadzi Imigrantów do Polski

Platforma Obywatelska Sprowadzi Imigrantów do Polski

Platforma Obywatelska Sprowadzi Imigrantów do Polski wbrew woli rządu oraz Polaków. Co z tego, że wszystkie sondaże pokazują, iż druzgocąca większość Polaków nie chce sprowadzania do Polski osób nazywanych uchodźcami, a który w sposób oczywisty nimi nie są gdyż do Europy przybywają z krajów bezpiecznych takich jak np. Turcja. Uchodźcom jest się przecież wyłącznie w pierwszym bezpiecznym kraju do którego się ucieka. Nawet, więc jeśli są to Syryjczycy to nazywać uchodźcami można ich w pierwszym bezpiecznym kraju – np. Turcji. W Europie są to zaś co najwyżej imigranci ekonomiczni.

Platforma i tak zrobi swoje

PO wbrew faktom i woli Polaków ciągle szuka nowych sposobów by zmusić Polskę do przyjęcia osób nazywanych przez Unię Europejską uchodźcami. Nowy sposób polegać ma na wykorzystaniu samorządów, w których rządzi Platforma. Prezydenci dużych miast wywodzący się z PO, bez pytania o zgodę mieszkańców, mieliby spełnić wolę pana Schetyny i sprowadzić tzw. uchodźców. Dla PO nie ma znaczenia, że polityka imigracyjna leży w gestii rządu, zaś mieszkańcy tych ludzi zapewne po prostu nie chcą. Szczytem była wypowiedź prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz, która chce w tym względzie wzorować się na Berlinie i Paryżu.

Cóż za zachęcający widok prawda? Czy naprawdę jest do bory wzór dla Warszawy? Czy Pani Hanna Gronkiewicz-Waltz jako osoba i tak już skompromitowana w związku z aferą reprywatyzacyjną nie powinna po prostu spokojnie dotrwać do końca kadencji?

Dlaczego Platforma działa na swoją szkodę?

W całej sytuacji zaskakujący jest fakt, iż Platforma Obywatelska musi zdawać sobie sprawę, że takie posunięcie oznacza praktycznie pewną klęskę w nadchodzących wyborach samorządowych. Polacy dostali jasny przekaz: Nie chcecie sprowadzania do Polski tzw. uchodźców to NIE GŁOSUJCIE NA PO, a więc prawdopodobnie nie zagłosują. Partia musi mieć tego świadomość, gdyż kilka miesięcy temu usiłowała wmówić Polakom ustami m.in. Pana Schetyny, że nie jest za przyjmowaniem uchodźców. Co się więc takiego stało? Czemu partia, która przez 8 lat rządziła Polską jest skłonna odejść w zapomnienie byleby tylko sprowadzić do Polski ludzi, których tak mocno ze swojego terytorium chcą pozbyć się niektóre inne kraje Unii Europejskiej?

Źródła:

Chcesz się sprzeciwić? Udostępnij ten artykuł.

About The Author

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
17 + 30 =


Warsaw
13°
Partly Cloudy
06:2218:34 CEST
SatSunMon
18/11°C
16/9°C
13/5°C