Select Page

Dawid Ozdoba Przerywa Milczenie o Magdalenie Żuk

Dawid Ozdoba Przerywa Milczenie o Magdalenie Żuk

Dawid Ozdoba przerywa milczenie o Magdalenie Żuk i jej tragicznej śmierci. W emocjonalnym vlogu umieszczonym na YouTube przypomina, że śmierć Polki miała miejsce ok 2 miesiące temu, a w sprawie ciągle nic nie wiadomo. Ciało Polki sprowadzono do kraju ponad miesiąc temu. Przeprowadzono drugą sekcję zwłok. Pobrano próbki do analizy. I co? No właśnie i nic. Sprawa przycichła, a szum informacyjny sprawia, że ludzi tragiczny los Polki mało już interesuje. Zdaniem Dawida jest to fatalna sytuacja, gdyż sytuacja w jakiej znalazła się Magdalena Żuk może spotkać innych. W końcu ludzie, którzy ją skrzywdzili nadal pozostają na wolności. Mało tego. W tym momencie mają prawo czuć się bezkarni.

Dawid Ozdoba wie co mówi. Sam ponad rok temu był ofiarą Egipcjan. Po tym jak był świadkiem zamachu terrorystycznego w jednym hoteli, egipskie służby usiłowały zmusić go do podpisania fałszywych zeznań. Dawid informował Polaków o zamachu, co nie spodobało się Egipcjanom, gdyż mogło odstraszyć turystów. Dlatego Dawid został bezpodstawnie aresztowany i przetrzymywany w fatalnych warunkach w areszcie. Doświadczył przemocy psychicznej i fizycznej. Mimo dość głośnego wywiadu jakiego udzielił znanemu vlogerowi Krzysztofowi „Atorowi” Woźniakowi oraz kilku innym mediom w jego sprawie nie zrobiono NIC.

Nie dostał nawet przeprosin z biura podróży, które ewidentnie zostawiło go samemu sobie. Teraz Dawid wzywa media by nie pozwoliły zamieść sprawy Magdaleny Żuk pod dywan. Wywołuje On do tablicy Atora by wrócił do tematu. Krzysztof odpowiedział komentarzem „przyjmuję wyzwanie”. Czekamy, więc, a do tej pory warto obejrzeć dotychczasowe vlogi Atora na temat sprawy, oraz jego wizytę z ukrytą kamerą w biurach podróży. Mocny materiał ujawnia wiele szokujących fakt na temat praktyki osób wysyłających Polaków za granicę.

 

 

 

 

About The Author

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warsaw
10°
Mostly Cloudy
07:1017:30 CEST
SatSunMon
12/3°C
13/2°C
13/3°C