Select Page

Znany YouTuber Demaskuje Prowokację KOD vs MW w Radomiu

Znany YouTuber Demaskuje Prowokację KOD vs MW w Radomiu

Znany YouTuber dostrzegł to co przeoczyły media.

W ostatnich dniach w mediach głównego nurtu ma miejsce prawdziwa burza w okół rzekomej napaści działaczy Młodzieży Wszechpolskiej na rzekomo pokojowo nastawionych działaczy KOD. W narracji medialnej sprawa wygląda tak: Niesprowokowani działacze MW rzucili się na sympatyków KOD i brutalnie ich pobili.

Sprawię przyjrzał się jednak Znany YouTuber  Krzysztof „Ator” Woźniak znany z dogłębnych analiz i zauważania szczegółów przeoczonych przez innych.

W swoim materiale pt:. RADOM to PROWOKACJA? KOD vs Narodowcy / Młodzież Wszechpolska po prostu zmasakrował on mentalnie KOD i zafałszowany przekaz mediów głównego nurtu.

Popularny Ator na wstępie potępił przemoc i to co się stało. Zauważył jednak, ze puszczany w mediach film ewidentnie nie przedstawia sytuacji od początku i o ile bójka na pewno była, to czy na pewno była niesprowokowana to można już dyskutować.
Krzysztof swój materiał rozpoczął od przypomnienia 2 fragmentów ze swojej relacji z marszu KOD z sierpnia zeszłego roku. Na urywkach tych wyraźnie widzimy jak rosły działacz KOD grozi mu pobiciem i to w bardzo wulgarnych słowach. W drugim fragmencie widzimy innego działacza KOD, który bezceremonialnie przyznaje, że obrażanie ludzi zadających niewygodne pytania to powszechna praktyka. Znany YouTuber zachęca jednocześnie do obejrzenia całej relacji pt:. Agresja, chamstwo i groźby pobicia – Relacja z marszu 4 czerwca 2016 r. W materiale tym, aż roi się od podobnych aktów agresji i przemocy ze strony działaczy KOD. Tym samym Ator udowadnia, że teza iż działacze KOD są grzeczni, mili i spokojni to zwyczajne kłamstwo.

Następnie Znany YouTuber przywołuje amatorski film Dariusa Pocztowskiego na którym widać tą samą sytuację od początku.

Na materiale widać, że wszystko zaczęło się od wyrwania flagi KOD jednej z działaczek przez osobę podającą się za działacza MW. Działacze KOD szybko odebrali napastnikowi flagę, ale mimo to gonili go i gdy go dopadli nie poprzestali na zwyczajnym „przytrzymaniu sprawcy” do czasu przyjazdu Policji. Z boku wyglądała to jak bójka. Działacze Młodzieży Wszechpolskiej mieli więc pełne prawo przypuszczać, iż KOD bije jednego z nich. Niestety oni również nie zachowali zimnej krwi i ewidentnie przyłączyli się do czegoś co wygląda jak bójka. Jest to jednak coś zdecydowanie innego, niż niczym nie sprowokowane brutalne pobicie. Jak przedstawiano tą sytuację w mediach głównego nurtu.

Ator przywołuje też, słowa byłego premiera Marcinkiewicza, którego zdaniem w Radomiu doszło do SBckiej prowokacji. Krzysztof zgadza się z tymi słowami jednocześnie nie wierzy by prowokacji dokonała Młodzież Wszechpolska, gdyż ona na tej sytuacji zwyczajnie nic nie zyskuje. Zyskuje za to KOD oraz opozycja. Popularny YouTuber dokładnie omawia jak wyglądały prowokacje przeprowadzane przez SB, kto jego zdaniem prowokacji w Radomiu dokonał i dlaczego.

Zapraszamy do obejrzenia materiału Krzysztofa Atora Woźniaka

Zachęcamy także do przeczytania artykułu o bojownikach ISIS ukrywających się w Polsce.

About The Author

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warsaw
10°
Fair
07:1017:30 CEST
SatSunMon
13/3°C
13/2°C
13/3°C