Select Page

Atak nożownika przed centrum handlowym

Atak nożownika przed centrum handlowym

Klienci sieci Monoprix przeżyli w miniony wtorek chwile groszy. Jeden z klientów, wychodząc ze sklepu około godziny 21:00 zostal zaatakowany długim nożem przez osobę ubraną w tradycyjnej dżelabie. Ofiara napaści odruchowo zasłoniła się ramieniem a inny uczestnik napaści chwycił napastnika za gardło, zmuszając go tym działaniem do cofnięcia się.

Scena została zarejestrowana przez kamerę monitoringu. Na nagraniu widać agresora który zatrzymał się na chwilę ale szybko szybko uciekł. Nie udało mu się zadać ofiarze poważnych obrażeń, zranił napadniętego mężczyznę jedynie w ucho. Szybko ustalono tożsamość sprawcy, odnaleziono go w mieszkaniu jego znajomego w północnej części Paryża. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani. Motyw działania nie jest znany, nie wiadomo również czy agresor znał ofiarę napaści.

Tożsamość sprawcy nie została ujawniona. Przekazano jedynie informację że nie był notowany przez policję ani nie figurował w policyjnych kartotekach jako radykał bądź osoba mogąca stanowić zagrożenie ze względu na poglądy religijne.

Poniżej materiał video pokazujący przebieg ataku.

About The Author

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warsaw
10°
Mostly Cloudy
07:1017:30 CEST
SatSunMon
12/3°C
13/2°C
13/3°C