Select Page

Zbigniew Stonoga Trafił do Więzienia

Zbigniew Stonoga Trafił do Więzienia

O 3 w nocy z soboty na niedzielę Zbigniew Stonoga Został zatrzymany i przewieziony na 24 godziny do policyjnej izby zatrzymań. Następnie w poniedziałek rano przywiedziono go do więzienia na Warszawskiej Białołęce.

Powodem jest nie stawienie się Zbigniewa Stonogi do zakładu karnego w związku z prawomocnym wyrokiem sądu. Chodzi o bardzo starą sprawę dotyczącą sprzedaży Lexusa. Pana Stonogę oskarżono o oszustwo na kwotę 50.000 PLN. W pierwszej instancji pan Stonoga został uniewinniony, jednak po apelacji prokuratury został w końcu skazany.

Osoby skazane powinny odbywać kary jakie im zasądzono, jednak w tym przypadku nasuwa się wiele pytań. Na przykład dlaczego Zbigniew Stonoga, który przez wiele lat skutecznie unikał wymiary sprawiedliwości, nagle trafia za kratki i to tuż po tym jak opublikował niewygodne dla Prawa i Sprawiedliwości nagrania?

Więcej na ten temat można dowiedzieć się z materiału popularnego vlogera.

 

Pikanterii dodaje fakt, iż pan Stonoga doskonale zdawał sobie sprawę, że zostanie zatrzymany. W piątek opublikował ok 30 minutowy film, na którym zapowiedział że trafi za kratki i wyraził obawę, że w więzieniu może zostać zabity. Miejmy nadzieje, że tak się nie stanie. Pan Zbyszek na pewno nie jest osobą świętą, ale ewentualna śmierć pana Stonogi w więzieniu, nawet jeśli formalnie zostanie uznana za samobójstwo, byłaby dowodem że w Polsce faktycznie funkcjonuje państwo w państwie.

About The Author

2 komentarze

  1. Barbara

    „Na przykład dlaczego Zbigniew Stonoga, który przez wiele lat skutecznie unikał wymiary sprawiedliwości, nagle trafia za kratki i to tuż po tym jak opublikował niewygodne dla Prawa i Sprawiedliwości nagrania?”…. a nie intryguje Pana dlaczego za czasów poprzedniej władzy tyle lat unikał odpowiedzialności?

    Odpowiedz
  2. wpierniczony

    ” mamy nadzieję, że nie zostanie zabity…” hahahahaha…jaka piękna hipoteza

    Odpowiedz

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warsaw
Partly Cloudy
07:1017:30 CEST
SatSunMon
13/3°C
13/2°C
13/3°C