Select Page

Zabijanie Polaków jest dobre jeżeli ratujesz uchodźców?

Zabijanie Polaków jest dobre jeżeli ratujesz uchodźców?

Reporterka Gazety Wyborczej, Anna Pamula, w wywiadzie udzielonym w programie „Drugie Śniadanie Mistrzów” stacji TVN 24, z uśmiechem na twarzy szafowała krwią Polaków.

„Mamy przyjąć 7000 uchodźców. Załóżmy, że przyjmujemy ich do Polski i wśród nich jest jeden zamachowiec. Wysadza się w powietrze i ginie 10 Polaków. Ale przecież uratowaliśmy życie tych 6999 osób, które uciekały przed wojną”

– takie wyliczenia w programie TVN24 przedstawiała Anna Pamuła. Wypowiadając te słowa miała uśmiech na twarzy a jej „obliczenia” wydaje się że były dla niej zupełnie normalne i naturalne.
Jak się okazało, Pani Anna od 4 lat mieszka w Francji i najwyraźniej problem zamachów i zabijania francuskiego społeczeństwa jest już rzeczą normalną i naturalną nie tylko dla francuskiego rządu i społeczeństwa ale również mieszkających tak imigrantów.

Ja pozwolę sobie przytoczyć 5 art. Konsytucji Rzeczypospolitej Polskiej której najwyraźniej Pani Anna nie zna:

Rzeczypospolita Polska strze że niepodległości i nienaruszalności swojego terytorium, zapewnia wolność i prawa człowieka i obywatela oraz bezpieczeństwo obywateli, strzeże dziedzictwa narodowego oraz zapewnia ochronę środowiska, kierując się zasadą zrównoważonego rozwoju.

Reasumując – Jeżeli jakiekolwiek działanie miałoby naruszyć bezpieczeństwo polaków to jest ono sprzeczne z Konstytucją i najwyższym prawem w Polsce!

Nikt nigdy nie miał i nie ma prawa do usprawiedliwienia żadnych zbrodni w imię wyższych celów – czy to „ratowanie” imigrantów czy jakiekolwiek inne. . W historii świata były już osoby które szafowały życiem innych ludzi w imię dobroci oraz ulepszania świata. Aktualnie ich ideologie są aktualnie zakazane przez cały świat a działania potępione. Może Pani Anna jest młoda ale z pewnością słyszała o Adolfie Hitlerze.

About The Author

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warsaw
10°
Mostly Cloudy
07:1017:30 CEST
SatSunMon
12/3°C
13/2°C
13/3°C