Select Page

Ryszard Petru pozwany. Przez Własną Żonę.

Ryszard Petru pozwany. Przez Własną Żonę.

Dzisiejszy dzień musiał być wyjątkowo przykry dla ex. „Lidera Opozycji” Ryszarda Petru.  Na Marszu Wolności organizatorzy z PO co chwila przypominali mu, iż przegrał ze Schetyną (Tuż przed panem Petru jechał autobus z którego krzyczano – Jest z nami Lider Opozycji pan Schetyna).

Największy cios zadała mu jednak jego własna żona, za której sprawą od rana w mediach huczy wieść, że Ryszard Petru został pozwany – przez Żonę.

Mowa tu oczywiście o pozwie rozwodowym. Samo w sobie nie jest to zaskoczeniem. Po serii upokorzeń jakich doznała biedna kobieta w związku z  „Aferą Sylwestrową” było to raczej kwestią czasu. Zwłaszcza, że dużo mówiło się iż pan Ryszard został wyrzucony przez żonę z domu oraz  że nie mógł powstrzymać się od pisania pikantnych SMSów z koleżanką Schmidt nawet w pracy – to jest w sejmie Rzeczpospolitej Polskiej.

By przypomnieć sobie sytuację warto obejrzeć:

 

Żona Ryszarda Petru mogła jednak zadbać by informacja o pozwie rozwodowym nie wyszła na jaw, lub chociaż by nie stało się to w dniu upokorzenia politycznego jej męża. Czyżby zemsta? Sądząc po tym, co biedna kobieta przeżyła ciężko się dziwić.

Trzeba jednak przyznać, iż pani Petru ma wyjątkowo komfortową sytuację. Mąż przepisał na nią wcześniej znaczną część majątku. Komentatorzy twierdzą wprawdzie, że nie była to oznaka szczodrości, a chęć ukrycia majątku przed oświadczeniami majątkowymi, niemniej jednak kasa jest kasa.

About The Author

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warsaw
10°
Fair
07:1017:30 CEST
SatSunMon
13/3°C
13/2°C
13/3°C