Select Page

Nowe Bulwersujące Fakty w Sprawie Śmierci Polki – Magdaleny Żuk w Egipcie.

Nowe Bulwersujące Fakty w Sprawie Śmierci Polki – Magdaleny Żuk w Egipcie.

Magdalena Żuk to Polka, która w bardzo dziwnych okolicznościach poniosła śmierć w Egipcie. Usiłowano zrobić z niej wariatkę, która pojechała na wakacje po to by popełnić samobójstwo. I choć jest to oczywista niedorzeczność, to zanim sprawą nie zajęły się media taka narracja była lansowana. Oczywiście o sprawie pisaliśmy również my – http://5wladza.pl/2017/05/magdalena-zuk-polska-zginela-w-egipcie-bo-za-duzo-widziala/

 

 

Dziś do sieci wypłynął jednak film jak Polka była traktowana w szpitalu w Egipcie. Film pojawił się w sieci za pośrednictwem serwisu SE.PL

 

Po tym co widać na filmie coraz bardziej pewna staje się teza lansowana m.in.  przez popularnego vlogera Krzysztofa „Atora” Woźniaka, iż Magdalena Żuk nie chciała się zabić tylko uciec ze szpitala w obawie, że zrobiona zostanie jej tam krzywda.

Warto także zauważyć, iż początkowe informacje, iż Polka wyskoczyła z 3 piętra okazały się nieprawdą. Magdalena Żuk wyskoczyła z 1 piętra na trawnik. Będąc kobieta wysportowaną miała pełne prawo przypuszczać, iż skok zakończy się sukcesem. I być może tak się stało. W końcu ciało kobiety cały czas znajduje się w Egipcie. Być może obrażenia powstały nie od skoku, a od brutalnego potraktowania kobiety, gdy została złapana?

 

Cały czas będziemy przyglądać się sprawie i informować o nowych faktach z związanych z tajemniczą śmiercią dziewczyny.

About The Author

1 Comment

  1. Monika

    Po obejrzeniu innego Pana filmu nie mam wątpliwości że została gwałcona i pewnie dlatego też przewozić ja z miejsca na miejsce i torturowali gdzieś w klatce przez to miała zator itd potem po tych chotelach gdzie ja wozili do klatki później do szpitala gdzie personel ja wypychnol bo nie miała już sił albo po uprzednim nafaszerowaniu. Jak tam mają takie wtyki.na filmie mówił Pana znajomy że siedział z miejscowymi .może jak się przeciwstawiaja boją się skutków nie mają nic do powiedzenia i araby kazali personelowi tak zrobić. A jak nie to do klatki z sikami albo tortury.boja się tam gadać .Magda mówiła że mają różne sztuczki pewnie o to jej chodziło o kontakty tam są wszyscy jak rodzina..te araby ich rząd nie działa jak u nas w Polsce gdzie wymierzaja sprawiedliwość. Oni mają swoje prawo .kobiety się nie sprzeciwiają i boja a faceci robią co chcą i są w ich kraju wszyscy kryci.wszyscy magde otaczali swoim prawem..
    I bezkarnoscia..boże co ona przeżywała..już wszystko jasne.dlatego wiedziała że już nie wróci…do Polski..wszyscy są powiązani..

    Odpowiedz

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warsaw
10°
Fair
07:1017:30 CEST
SatSunMon
13/3°C
13/2°C
13/3°C