Select Page

Marsz Wolność Platformy Obywatelskiej to Marsz Hipokrytów?

Marsz Wolność Platformy Obywatelskiej to Marsz Hipokrytów?

Dziś o godzinie 13:00 z Placu Bankowego w Warszawie ruszy Marsz Wolności zorganizowany przez Platformę Obywatelską.

O ile idea by w Polsce było więcej wolności wydaje się być słuszna, o tyle coraz więcej środowisk podnosi iż organizacja tego typu marszu przez Platformę Obywatelską to szczyt hipokryzji.

W końcu do za rządów Platformy Obywatelskiej służby robiły „wjazd” do niewygodnych redakcji (np.. Wprost o ujawnieniu afery taśmowej) lub niepokornych internautów (np.. Sprawa „Antykomor”). Wreszcie to PO wprowadziło słynna ustawę 1066 oraz kolaborowało z Unią Europejską w celu przymusowego osiedlenia na terenie Polski tzw. uchodźców. Teraz zaś donoszą na Polskę do Unii, która coraz głośniej mówi o nałożeniu na Polskę sankcji m.in. za nie przyjmowanie tzw. Uchodźców.

Takich przykładów można by mnożyć dziesiątki, a może nawet setki.

W związku z powyższym wiele środowisk zapowiedziało bojkot marszu.

Platforma Obywatelska powinna jednak najbardziej obawiać się odważnych Polaków, którzy tego dnia pójdą na marsz z kamerami i będą zadawać niewygodne pytania. Prawdopodobnie za kilka dni możemy spodziewać się relacji Jaoka z pyta.pl. Punktualnie o 13:00 zacznie się zaś relacja na żywo zapowiedziana przez Krzysztofa Atora Woźniaka – popularnego vlogera prowadzącego kanał Wideoprezentacje na YouTube.

Sądząc po poprzednim tego typu streamie Atora, możemy spodziewać się mocnych wrażeń.

W czasie ponad 2 godzinnego materiału, Krzysztof pokazał, że umie nie tylko zadawać niewygodne merytoryczne pytania, ale także doskonale radzi sobie z „kontrolą tłumu”. Zdanie „Zobaczymy czy umiem sterować KODziarzami” powinno przejść do klasyki.

About The Author

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warsaw
10°
Fair
07:1017:30 CEST
SatSunMon
13/3°C
13/2°C
13/3°C