Select Page

Magdalena Żuk – polka zginęła w Egipcie bo Za Dużo Widziała?

Magdalena Żuk – polka zginęła w Egipcie bo Za Dużo Widziała?

Nie milkną kontrowersje wokół śmierci Magdaleny Żuk – polki, która w tajemniczych okolicznościach zginęła w Egipcie. Według oficjalnej wersji wyskoczyła przez szpitalne okno, aby popełnić samobójstwo. Problem w tym, że ta wersja nie trzyma się kupy. Ciężko uwierzyć aby ktokolwiek wyjeżdżał na wakacje po to by popełnić samobójstwo. Kobieta przed wyjazdem była radosna, nie zostawiła też listu pożegnalnego.

Przed zajściem, kobieta zachowywała się nienaturalnie, zupełnie jakby znajdowała się pod wpływem środków podobnych w działaniu do pigułki gwałtu. Kontaktowała się z bliskimi w Polsce, prosząc o jak najszybsze zabranie jej z Egiptu, gdyż boi się że zostanie zamordowana. Na filmie z rozmowy Pani Magdalena jest przerażona, oświadcza że nie może mówić co się dzieje oraz że „oni tu mają swoje sposoby”. Potem okazuje się, że rozmowa ta odbywała się w obecności i pod nadzorem nieznanego mężczyzny mówiącego po polsku z wyraźnym arabskim akcentem.

Niestety doszło do najgorszego. Kobieta została znaleziona nieprzytomna w hotelowym pokoju. Przewieziono ją do szpitala, gdzie rzekomo wyskoczyła z okna chcąc odebrać sobie życie. W wyniku odniesionych urazów faktycznie zmarła. Ale czy to na pewno było samobójstwo?

Znany vloger – Krzysztof „Ator” Woźniak, który rok wcześniej nagłośnił bardzo podobny przypadek Dawida Ozdoby, twierdzi że oficjalna wersja jest skrajnie nieprawdopodobna. Podnosi on, że nikt normalny nie wyjeżdża na wakacje by popełnić samobójstwo. Zdaniem pana Krzysztofa dużo bardziej prawdopodobne jest, że samotna kobieta padła ofiarą miejscowych gwałcicieli, którzy dodawali jej do drinków pigułkę gwałtu, a gdy dziewczyna nagłośniła sprawę (po kontakcie z Polską) doprowadzili do śmierci w szpitalu, bądź też dziewczyna wiedząc, że grozi jej niebezpieczeństwo i nie myśląc swobodnie (była pod wpływem środków psychoaktywnych) chciała uciec ze szpitala.
„Ator” podnosi, że podobna sytuacja miała miejsce w nagłośnionej przez niego sprawie Dawida Ozdoby, który nagłośnił zamach terrorystyczny na egipski hotel. Miejscowi usiłowali zmusić Dawida do podpisania fałszywego oświadczenia, a gdy odmówił egipska policja przetrzymywała go w wieloosobowej celi w skandalicznych warunkach.
Dawid Ozdoba w dzisiejszym komentarzu dla Krzysztofa „Atora” Woźniaka wyraził opinię, że gdyby jego sprawa nie została w porę nagłośniona za pewne jego też by zabito i wmówiono światu samobójstwo lub zrobiono z niego wariata.

Zobacz więcej:

About The Author

1 Comment

  1. Weronika

    Dzięki, wiedzy nigdy za wiele.

    Odpowiedz

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warsaw
10°
Fair
07:1017:30 CEST
SatSunMon
13/3°C
13/2°C
13/3°C