Select Page

Biuro Podróży nadal Wysyła Samotne Polki do Egiptu.

Biuro Podróży nadal Wysyła Samotne Polki do Egiptu.

Znany YouTuber udowodnił dziś, że niektórzy ludzie dla pieniędzy są wstanie zrobić wszystko. Nawet wmawiać drobnej kobiecie pragnącej samotnie udać się do Egiptu, że jest to kraj bezpieczny, a Ministerstwo Spraw Zagranicznych po prostu przesadza, gdy ostrzega przed tym krajem.

Krzysztof „Ator” Woźniak, bo o nim mowa, udał się w towarzyskie ślicznej blondynki do 3 biur podróży wyposażony w zestaw ukrytych kamer. Narracja była prosta. On zapracowany pracoholik zostaje w Polsce, a jego młoda i śliczna narzeczona chce jechać sama na wakacje. Dwa biura podróży kategorycznie odradziły wyjazd do Egiptu. Baa oglądając film można nawet odnieść wrażenie, że wycieczka taka nie zostałaby sprzedana nawet gdyby Krzysztof nalegał. Natomiast w jednym biurze wręcz Egipt był zachwalany. W dodatku miejscowość, w którym znajduje się hotel  w którym Magdaleny Żuk zginęła,  został uznany, przez obsługę biura, za miejsce najbezpieczniejsze. Zachwalany był dokładnie ten sam hotel, w którym zatrzymała się nieszczęśniczka.

Materiał ma około 18 minut i całego nie damy rady streścić. To po prostu trzeba obejrzeć.

 

About The Author

1 Comment

  1. Erwin3972

    Wchodzę sobie na forum, a tu taki ciekawy wątek. Fajne macie podejście do niektórych spraw. Jak dobrze, że ludzie są tak różnorodni, w przeciwnym razie umarlibyśmy z nudów.

    Odpowiedz

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warsaw
10°
Fair
07:1017:30 CEST
SatSunMon
13/3°C
13/2°C
13/3°C