Select Page

Magdalena Żuk padła ofiarą handlu ludźmi? Są wyniki sekcji zwłok!

Magdalena Żuk padła ofiarą handlu ludźmi? Są wyniki sekcji zwłok!

Ta tragiczna śmierć wymaga wyjaśnienia. Pragnę poinformować państwa, że w tej sprawie prokuratura rozpoczęła intensywne czynności. W dniu dzisiejszym prokuratorzy brali udział w sekcji zwłok. Zostaliśmy poinformowani o wstępnych ustaleniach.

– powiedział Zbigniew Ziobro na konferencji prasowej dotyczącej śmierci Magdaleny Żuk. Dodał również że sprawą śmierci Magdy ma  zająć się specjalnie powołany zespół śledczy. Zadaniem tej jednostki będzie nie tylko rozwiązanie zagadki tragicznej śmierci polki ale również zbadanie innych, podobnych przestępstw.
My odnieśliśmy wrażenie że tymi słowami minister sprawiedliwości mógł zasugerować że klasyfikacja sprawy zmieniła się z samobójstwa na morderstwo.

Polska prokuratura dysponuje już wstępnymi wynikami sekcji zwłok jednak, na tym etapie śledztwa, nie chciano przekazać żadnych wyników do wiadomości publicznej.

Zbigniew Ziobro zaznaczył że śledczy rozpatrują „szerszego procederu związanego z handlem ludźmi i czerpaniem korzyści z działalności związanej z zorganizowaną przestępczością,

Niebagatelną rolę odgrywa w sprawie internet oraz media społecznościowe. W sieci pojawiły się informacje wskazujące konkretne osoby oraz miejsca które mogą mieć związek ze sprawą Magdaleny Żuk oraz innych pokrzywdzonych kobiet, często w postaci komentarzy powielanych w mediach społecznościowych oraz forach internetowych. Prokurator generalny poinformował że te informacje są brane pod uwagę, będą sprawdzane i weryfikowane.

Czyżby dotychczasowe działania „detektywa” Krzysztofa Rutkowskiego, który w sprawach Magdaleny Żuk oraz Karoliny Kaczorowskiej wykazał brak działania osób trzecich, były aż tak nieefektywne?

About The Author

1 Comment

  1. Capotu81

    Fajne forum, z wieloma ciekawymi wątkami. Na pewno wrócę tu jeszcze nieraz.

    Odpowiedz

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warsaw
10°
Mostly Cloudy
07:1017:30 CEST
SatSunMon
12/3°C
13/2°C
13/3°C