Select Page

Znany Youtuber Bezlitośnie Zadrwił z KOD i Mateusza Kijowskiego.

Znany Youtuber Bezlitośnie Zadrwił z KOD i Mateusza Kijowskiego.

W środę 19 kwietnia w Warszawskiej prokuraturze przesłuchiwany był w charakterze świadka były premier Donald Tusk. Przeciwnicy PiSu, z KODem na czele postanowili wykorzystać ten fakt do przedstawienia Pana Donalda Tuska jako męczennika bezlitośnie gnębionego przez złego „kaczora”. W tym celu zorganizowano pokazowy przejazd byłego premiera pociągiem do Warszawy, przemarsz ulicami miasta oraz manifestację pod budynkiem prokuratury.

Na manifestację wybrał się również Krzysztof „Ator” Woźniak, który prowadził z niej 2 godzinną transmisję na żywo.

W czasie transmisji miały miejsce różne rzeczy. Ator został m.in. zwyzywany od „Spasłych Świń” gdy przedstawił się jako reporter telewizji Trwam. Ale za chwilę gdy oznajmił, że żartował i tak naprawdę nie jest z Trwam to usłyszał, że tak naprawdę to nie jest gruby. Cóż, logika KODziarzy jest nieodgadniona. Krzysztof miał tez miał też okazję uratować przed zdeptaniem starszą panią, którą tłum otaczających Donalda Tuska dziennikarzy niemal nie przewrócił.

Kulminacja ma jednak miejsce około 24 minuty, kiedy to Krzysztof wchodzi w tłum zwolenników KOD mówi do kamery „Zobaczymy czy umiem sterować Kodziarzami”. Około 10 sekund później udaje mu się nakłonić manifestantów do podskoków i wznoszenia okrzyków, ale na tym nie koniec. Krzysztof zdołał bowiem wzbudzić osłupienie tłumu wykrzykując, że Mateusz Kijowski – lider KOD jest za PiSem. Co ciekawe było to w tym momencie zdanie jak najbardziej logiczne, gdyż w tym momencie tłum zgodnie skakał wykrzykując „Kto nie skacze jest za PiSem”, a pan Kijowski ostentacyjnie nie skakał. Konsternacja tłumu była niesamowita.

About The Author

4 komentarze

 1. Galbrovsky

  Krzysztof miał tez miał też do poprawienia a tak artykul ok

  Odpowiedz
 2. postronny

  nie wiadomo czy ten artykuł chwali pana Krzysztofa, czy nie. Ale po zobaczeniu filmu i zinterpretowanie pokazuje prawdę.

  Odpowiedz
 3. Andrzej

  Heh, byłem na tym streamie, szKODniki to serio idioci 😀

  Odpowiedz

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warsaw
10°
Fair
07:1017:30 CEST
SatSunMon
13/3°C
13/2°C
13/3°C