Select Page

Atak na Piłkarzy Borussia Dortmund – Możliwy zamach terrorystyczny

Atak na Piłkarzy Borussia Dortmund – Możliwy zamach terrorystyczny

W autokarze wiozącym piłkarzy Borussia Dortmund na mecz z AS Monaco eksplodował niezidentyfikowany ładunek wybuchowy, raniąc obrońcę drużyny Niemiec, Marca Bartre.

Eksplozja nastąpiła  krótko przed rozpoczęciem meczu ćwierć finału Ligii Mistrzów w pobliżu stadionu Signal Iduna w Dortmundzie. Nieznane są jeszcze oficjalne przyczyny wybuchu ale z doniesień medialnych wynika, ze najprawdopodobniej była to próba zamachu na drużynę piłkarską z Dortmundu.
Policja nie potwierdza tych doniesień.

About The Author

Michael Waldorf Kappersteen

Urodziłem się w dniu premiery filmu Wszyscy Ludzie Prezydenta. Dorastałem w czasach kiedy trzepak osiedlowy był fejsbuczkiem, obrazki z gum do żucia środkiem płatniczym a bułka z pomidorem topowym fastfoodem. Ukończyłem podstawówkę nr 13 i liceum nr 6 co daje liczbę 19 i w tym wieku rozpocząłem podróż przez korytarze i sale uniwersytetu zakończona obroną pracy magisterskiej, którą w dodatku sam sobie napisałem. W dorosłe życie wchodziłem w oparach wina Goliat, muzyki Paktofoniki i Death can Dance, co skutkowało przesadną wiarą w treści książek Kurta Vonneguta i Terrego Pratchetta. Zakończyłem bycie idiotą 3 dni po zburzeniu WTC. Ten stan trwa i rozwija się do dziś.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warsaw
Partly Cloudy
07:1017:30 CEST
SatSunMon
13/3°C
13/2°C
13/3°C